(téma se Vám zobrazí po rozkliknutí nadpisu)

SDH Velké Výkleky bude pořádat v sobotu 9. června 2018 Dětský den spojený s akcí " Hýbeme se s hasiči." Letos bude akce pouze jednodenní záležitostí z důvodu rekonstrukce hasičské zbrojnice. Na poslední členské schůzi dne 14.4.2018 se odhlasovalo znovu uspořádat finanční sbírku pro nemocné dítko s darovací smlouvou. Jelikož bylo navrhovaných více...

Vedení SDH Velké Výkleky se rozhodlo, že "naše Tatra 805" poputuje do muzea v Milovicích. Bude zapůjčena pro expozici, aby i jiné generace mladých hasičů viděli, jakými vozidly chránili dobrovolné sbory v České republice majetky svých spoluobčanů.

Sami jistě uznáte, že čas utíká jako voda, opět se rok s rokem sešel a my jsme v druhé polovině měsíce ledna 2018 organizovali náš tradiční maškarní ples.