Zasloužilý hasič - Václav Midloch

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska udělilo titul za dlouholetou obětavou práci pro rozvoj dobrovolné požární ochrany našemu členovi, panu Midlochovi dne 12.listopadu 2021

Vedení SDH Velké Výkleky se rozhodlo, že "naše Tatra 805" poputuje do muzea v Milovicích. Bude zapůjčena pro expozici, aby i jiné generace mladých hasičů viděli, jakými vozidly chránili dobrovolné sbory v České republice majetky svých spoluobčanů.

Sami jistě uznáte, že čas utíká jako voda, opět se rok s rokem sešel a my jsme v druhé polovině měsíce ledna 2018 organizovali náš tradiční maškarní ples.

Hasičská zbrojnice ve Velkých Výklekách je po kolaudaci a hasiči se přestěhovali do nových prostor. Po dobu rekonstrukce obec nabídla na uskladnění věcí místnost na poště v Běrunicích, technika a auta zase v garáži Farma Velké Výkleky.