Rekonstrukce hasičské zbrojnice ve Velkých Výklekách

23.01.2018

Hasičská zbrojnice ve Velkých Výklekách je po kolaudaci a hasiči se přestěhovali do nových prostor. Po dobu rekonstrukce  obec  nabídla na uskladnění věcí místnost na poště v Běrunicích, technika a auta zase v garáži Farma Velké Výkleky.

K stávajíci budově se přistavěla garáž, nechybí WC, sprcha, kuchyň a společenská místnost, vybavení si hradilo SDH sám,  z vlastních zdrojů.

Práce se ukončili včas, starostka Iva Schmidová předala klíče od nových prostor veliteli.

Děkujeme obci Běrunice za podporu a veškeré práce na budově, která nyní reprezentuje náš sbor.

Rádi Vás uvidíme na otevření hasičské zbrojnice ve Velkých Výklekách, o akci budeme včas informovat.